Rejsy

Niegocin to trzecie co do wielkości jezioro na Mazurach. Jego powierzchnia to 2600 ha, a maksymalna głębokość wynosi 40 metrów. Podczas rejsu można podziwiać malowniczą panoramę Giżycka. Trasa prowadzi obok słynnej Wyspy Miłości. Można zobaczyć tam giżyckie kormorany.

Godziny rejsów:
11.00 | 13.00 | 15.00 | 17.00 | 19.00

Ceny biletów:
25 zł osoba dorosła
15 zł dzieci w wieku 3-12 lat
Czas trwania rejsu – 1,5 godziny
Port:
Ekomarina, ul. Dąbrowskiego 14, za keją E

Malownicza trasa dookoła Wyspy Giżyckiej. Przepływamy kanałem Łuczańskim przez miasto, mijamy słynny zabytkowy most obrotowy i zamek krzyżacki. Dalej wypływamy na jezioro Kisajno, kanał Piękna Góra i jezioro Tajty. Przepięknym kanałem Niegocińskim wpływamy na jezioro Niegocin. Początek i koniec trasy: port Ekomarina.
Czas trwania rejsu: 1 godzina
Przykładowe trasy: 3 kanały, rejs dookoła Wyspy Giżyckiej – 1 godzina
Łabędzi Szlak (kanał Łuczański, jezioro Kisajno: Przesmyk św. Piotra, Łabędzi Szlak, kanał Piękna Góra, jezioro Tajty, kanał Niegociński, jezioro Niegocin) – 2 godziny
Giżycko - Sztynort – Wyspa Kormoranów – 3 godziny w dwie strony (możliwość postoju na spacer i obiad) Giżycko – Węgorzewo – 4 godziny w dwie strony (możliwość postoju na spacer i obiad)
Giżycko - Mikołajek – 6 godzin w dwie strony (możliwość postoju na spacer i obiad)
Zapraszamy na wypady wędkarskie. Udostępniamy sprzęt, więcej informacji niebawem.
Zapewniamy holowanie jachtów i statek komisji sędziowskiej. Możemy pomóc w doborze sędziów, czarterze jachtów, organizacji ekipy technicznej.
Organizujemy wieczory kawalerskie/panieńskie, urodziny, chrzciny, jubileusze.
Proponujemy rejs do Bogaczewa na obiad w pensjonacie „Rybaczówka”, położonym nad jeziorem Boczne. To jedyne miejsce, gdzie serwują prawdziwą, świeżą mazurską rybę.
"Rejs zaczyna się w porcie Ekomarina w Giżycku. Trasa prowadzi przez kanał Giżycki, łączący jeziora Niegocin i Kisajno. Płynąc przez kanał mijamy zabytkowy most obrotowy i zamek krzyżacki. Następnie wpływamy na Łabędzi Szlak, który prowadzi między malowniczymi wysepkami na jeziorze Kisajno. Na wyspach znajdują się rezerwaty przyrody, bogate w mazurską faunę i florę. Ze Szlaku Łabędzi wpływamy kanałem Piękna Góra na jezioro Tajty a następnie kanałem Niegocińskim na jezioro Niegocin."